wtorek, 24 listopada 2020
Specjalistycznie
Solidnie
Skutecznie
beton_1
oat grupa pl zielen

Misja

OAT
wiodący wykonawca i doradca
w zakresie uszczelnień nawierzchni komunikacyjnych

Nawierzchnie komunikacyjne poddawane są obciążeniom ruchu pojazdów oraz oddziaływaniom atmosferycznym.

Najgroźniejszym wrogiem nawierzchni komunikacyjnych jest woda - oczywiście w przypadku, gdy znajduje się w miejscach, do których dotrzeć nie powinna. Dobrze uszczelnione nawierzchnie są odporne na jej działanie, a ich użyteczność techniczna i ekonomiczna jest wielokrotnie wyższa od tych, które są penetrowane przez wodę w sposób niekontrolowany.

Przykłady nieszczelnych nawierzchni komunikacyjnych w Polsce można mnożyć; spękania nawierzchni drogowych są zjawiskiem powszechnym.

Uszczelnienia nawierzchni komunikacyjnych okazują się być bardzo potrzebne, wręcz niezbędne. Świadomość tę posiadają wykonawcy, zobowiązani gwarantować użyteczność wykonanych nawierzchni przez okres 5 lat lub też inwestorzy lub użytkownicy drogi, będący firmami prywatnymi, którzy za skutki nieszczelności w nawierzchni płacić muszą z własnego budżetu. Firmy te chętnie nawiązują współpracę z OAT, stając się naszymi Klientami. O potrzebie tego rodzaju usług świadczy duża ilość stałych Klientów oraz aktywność naszej firmy, będącej na rynku polskim od ponad 10 lat.

Wykonanie użytecznego przez wiele lat uszczelnienia nawierzchni nie jest łatwe - wymaga głębokiej, interdyscyplinarnej wiedzy, specjalistycznych maszyn i materiałów, doświadczonej, bardzo sumiennej kadry wykonawców i przede wszystkim zaangażowania i umiejętności rozwiązywania problemów, z którymi spotyka się Klient. Nie można bazować na jakiejś uniwersalnej metodzie; w każdym przypadku konieczne jest znalezienie rozwiązania optymalnego z punktu widzenia użyteczności technicznej i ekonomicznej , gdyż problem każdego Klienta jest inny.

Efektywne znalezienie najlepszego dla Klienta rozwiązania jest możliwe dzięki usługom doradczym świadczonym przez OAT. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu wszystkich pracowników Grupy OAT, niezależnie od tego czy są zatrudnieni w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Austrii czy Korei Południowej - gdzie Grupa OAT jest również aktywna. W przypadku usług doradczych należy podkreślić wiodącą rolę OAT w tworzeniu postępu technologicznego w Polsce w zakresie napraw spękań nawierzchni asfaltowych i betonowych oraz współpracę naukowo-badawczą z wieloma uczelniami technicznymi i instytutami badawczymi.

Firma OAT w Polsce w zakresie wykonywania uszczelnień nawierzchni asfaltowych i betonowych wykorzystuje dobre, sprawdzone technologie niemieckie. Firma OAT GmbH - główny udziałowiec OAT w Polsce - istnieje od ponad 35 lat. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności zgromadziła kapitał wiedzy i doświadczeń, który pozwala zaproponować Klientom skuteczne rozwiązanie ich problemów. Oszczędza to Klientom czas, pieniądze i daje poczucie spokoju wynikające z pewności, że w przyszłości nie będą narażeni na kosztowne niespodzianki. Ponadto, w przypadku gdy Klientem firmy OAT jest wykonawca nawierzchni, może być spokojny o jakość wykonanych prac uszczelniających.

Wykonawstwo i doradztwo w zakresie uszczelnień nawierzchni komunikacyjnych to najkrócej ujęta misja firmy na polskim rynku, ale nie są to jedyne usługi, jakie OAT świadczy w Polsce od ponad 10. lat.

DrukujE-mail

FaLang translation system by Faboba

OAT Sp. z o.o.
ul. Szeligowska 11, 05-850 Szeligi
tel.: +48 22 7224403, +48 22 4659718, fax: +48 22 7210803, E-Mail: oat(at)oat.pl