wtorek, 24 listopada 2020
Specjalistycznie
Solidnie
Skutecznie
beton_1
oat grupa pl zielen

Historia firmy

Spółka OAT została założona w roku 1977 pod firmą Otto Alte-Teigeler GmbH z siedzibą w Gernsbach, w Badeni Wirtembergii w Niemczech.

Poza główną siedzibą spółki, która obecnie mieści się we własnych budynkach w Bietigheim (Baden), na terenie Niemiec działają także filie w Dolnej Saksonii (Hambühren), Turyngii (Neustadt/Orla), Bawarii (Oberpframmern), Meklemburgii (Kuchelmiß) oraz w Połnocnej Westfalii (Neuss).


Po odejściu założyciela firmy pana Otto Alte-Teigelera w roku 1995, obok prezesa spółki pana Ralfa Alte-Teigelera działającego w Bietigheim został powołany na prezesa pan mgr inż. Torsten Knötsch w Hambühren.

Od roku 1988 wraz z utworzeniem spółki OAT-Ges.mbH z siedzibą w Spittal w Austrii posiadamy także udziały w spółkach zagranicznych. Obecnie jesteśmy udziałowcem w OAT na Węgrzech, na Słowacji, w Czechach, Polsce, Rosji, Korei i Szwajcarii.

Obecnie w Grupie OAT przy zatrudnieniu ok. 350 pracowników osiągamy obrót roczny w wysokości 35 mln EUR.

Oprócz naszej dotychczasowej działalności (technika wykonywania szczelin) zajmujemy się także pracami dotyczącymi budowy, utrzymania i naprawy jezdni i powierzchni betonowych.

Dzięki stałym wprowadzaniu ulepszeń i innowacyjnym rozwiązaniom należymy do wiodących światowych ekspertów w tej dziedzinie. Poprzez wdrożenie nowych technologii w wielu obszarach wykonawczych wyznaczyliśmy standardy.

Naszymi zleceniodawcami są klienci z całej Europy, Afryki, Azji i krajów arabskich.

DrukujE-mail

FaLang translation system by Faboba

OAT Sp. z o.o.
ul. Szeligowska 11, 05-850 Szeligi
tel.: +48 22 7224403, +48 22 4659718, fax: +48 22 7210803, E-Mail: oat(at)oat.pl